Alize Happy Kids 232 Kahve 100 Gr.

Alize Happy Kids 232 Kahve 100 Gr.

Kategori : El Örgü İpliği / Alize / Happy Kids
Kodu : HK232
Stok Miktarı : 11
Stok Durumu : Stokta Var
  750 TL ve üzeri Ücretsiz Kargo

46,00 TL
Ürün Açıklaması

Alize Happy Kids 232 Kahve 100 Gram Ürün İçerikleri

25% Yün - 10% Bambu - 65% Akrilik

Özenle hazırlanmış olan bu ürün, yumuşaklığı ve kalitesiyle dikkat çekmekte. Özellikle yün ve bambu karışımı sayesinde, bebeklerin hassas cildine zarar vermez. Aynı zamanda akrilik materyalinin sağladığı dayanıklılık ve uzun ömürlülük alize happy kids'i diğer ipliklerden ayırır.

Gramaj ve Metraj

100 gram ve 310 metre

100 gram ağırlığındaki Alize Happy Kids, 310 metre uzunluğa sahip. Bu da ürünün oldukça geniş bir kullanım alanına sahip olduğu anlamına gelir.

Şiş ve Tığ Numarası

Şiş No: 3-4, Tığ No: 2-3

Günlük kullanıma uygun şiş ve tığ ölçülerine sahip olan bu iplik, örgü örmeyi sevenlerin tercih ettiği bir seçeneği oluşturuyor.

Kullanım Alanları

Bebekler için Tasarlanmış Ürün

Soft ve hafif yapısıyla bebeklerinizin cildini tahriş etmez. Bu iplikle örebileceğiniz bebek battaniyesi, hırka, yelek ve diğer tüm örgü modelleri, bebeğinizin rahat ve konforlu kalmasını sağlar.

Uyarı

Ekranda gözüken renkler ile gerçek iplik rengi

Bilgisayar ve telefon ekranlarında görüntülenen renkler, gerçekteki ürün renginden farklılık gösterebilir. Bu nedenle, alışveriş yaparken bu hususu göz önünde bulundurmanız önemlidir.

Kasnak İşlerinde de Kullanabilme Özgürlüğü

Alize Happy Kids iplik kasnak işlerinde de kullanılabilir. Sizin hayal gücünüz ve yaratıcılığınızla sınırsız projeler gerçekleştirebilirsiniz.

Müşteri Yorumları

Yorumlar

Ürün Özellikleri