Alize Softy Mega 44 Mor

Alize Softy Mega 44 Mor

Kategori : El Örgü İpliği / Alize / Softy Mega
Kodu : SOFTYM44
Stok Miktarı : 15
Stok Durumu : Stokta Var
  750 TL ve üzeri Ücretsiz Kargo

38,00 TL
Ürün Açıklaması

Alize Softy Mega 44 Mor Ürün Detayları

Özel olarak tasarlanan Alize Softy Mega 44 Mor, çeşitli örgü modellerinde kullanabileceğiniz bir üründür. Ürünün içeriği tamamen %100 Mikropolyester'dir.

Ürün Özellikleri

Alize Softy Mega 44 Mor'un kullanışlı ve dayanıklı yapısı, projelerinizdeki en iyi sonucu elde etmeniz için tasarlanmıştır. Ürün ayrıca 100 gr ağırlığında ve 70 m uzunluğundadır, bu da her türlü projeye uygun olduğu anlamına gelir.

Mevsim Bilgisi

Alize Softy Mega 44 Mor, Sonbahar ve Kış mevsimlerinde kolaylıkla kullanabileceğiniz bir üründür. Bu şekilde, yılın bu zamanlarında yapılan projeler için ideal bir seçim olacaktır.

Şiş ve Tığ Numarası

Alize Softy Mega 44 Mor için önerilen şiş numarası 10-12 ve tığ numarası ise 10-12'dir. Bu numaralar, hem başlangıç hem de ileri seviye örgü işleri için uygundur.

Çeşitli Kullanım Alanları

Örgü modellerinden bebek battaniyesi, hırka, yelek, atkı, bere gibi bir çok ürünü kolaylıkla yapabilirsiniz. Alize Softy Mega 44 Mor, bu tür projeler için mükemmel bir seçimdir.

Renk Uyarısı

Ekranda görünen renkler ve gerçek iplik rengi arasında hafif farklılıklar olabilir. Bunun için aldığınız ürünün rengini kontrol ediniz.

Alize Softy Mega 44 Mor

Bir örgü projeniz varsa ve kaliteli, dayanıklı ve kullanımı kolay bir ürün arıyorsanız, Alize Softy Mega 44 Mor tam da sizin aradığınız üründür!

Müşteri Yorumları

Yorumlar

Ürün Özellikleri